שיניתי את התפיסה שלי שהתגבשה
פניתי אליך לאחר הריון שלישי במצב של חרדות והתקפי פאניקה שלא יכולתי להתמודד איתן לבד. פסיכיאטר המליץ לי על טיפול פסיכולוגי. בהתחלה לא כל כך האמנתי שטיפול כזה יכול לעזור. לא תיארתי לעצמי את החשיבות של התהליך.

ראשית, לימדת אותי לעשות הרפיות שונות שבעזרתן יכולתי לשחרר את המתח הפיזי והנפשי. הקשבתי להרפיות הקוליות ששלחת לי והן עזרו לי לישון בלילה או להירגע באמצע היום. במהלך תקופה זו התקשרתי אליך מספר פעמים בזמן של התקפי חרדה, ואת, עם הקול הרגוע והבטוח שלך, היית עוזרת לי להתמודד עם המצב. פגישה אחר פגישה, בהדרגה, התחלתי להבין שהסיבות לבעיות שלי היום מתחילות בילדות. בעזרת דמיון מודרך, חזרנו לאותם זיכרונות שהיה מאד קשה להיזכר בהם. האפשרות לחוות מחדש זיכרונות אלה ולראות אותם באור אחר אפשרה לי לשחרר אותם ואת תחושת הכבדות שחשתי.

במהלך הטיפול שיניתי את התפיסה שלי שהתגבשה כתוצאה מנסיבות החיים הקשות ולא הועילה לי ובניתי לעצמי דרך חדשה לראות את המציאות - פתוחה ואופטימית יותר. למדתי להאמין שמגיעה לי האהבה שכל כך הייתי זקוקה לה, שאני יכולה לסמוך על האחרים ולבקש עזרה. התחלתי להרגיש בטוח ויציב יותר ובהדרגה גם החרדות פסקו. למדתי קצת יותר לשתף ולומר מה אני צריכה וזה עזר לי לפתור את הבעיות שהיו לי עם בעלי. ההמלצות שלך עזרו לי בהתנהגות היומיומית עם הילדים. הבנתי מה המקור של הכעס והעצבנות ויכולתי לנהוג אחרת.

הטיפול ארך כ 10 חודשים, הוא לא היה לי פשוט ולא הייתי רוצה לחזור שוב על תהליך זה. אבל היום, יותר מחצי שנה לאחר סיום הטיפול, כשאני נזכרת בפגישות שלנו, אני רואה בדמיון את הפנים שלך, שומעת את הקול הבטוח והנעים וזה עוזר לי להמשיך בחיים שלי היום, חזקה ובטוחה יותר. אני מאמינה שכל מי שנמצא במצב שהייתי בו לפני תחילת הטיפול, יכול לפנות אליך, לקבל עזרה, תמיכה ותקווה ולצאת מהמצב...

אני מודה לך על עזרתך, על המקצועיות והמיומנות שלך.

נ.

חזרה לדף מכתבי המלצה >>

 

 ניתן לפנות אלי עם כל שאלה ואשמח לענות עליה מהר ככל שניתן

 

שם
טלפון
דוא"ל

שאלה

   צור קשר
054-4727791 | julia.zamed@gmail.com
הטיפולים מתקיימים בקליניקות:
 תל-אביב - נמל ת"א, האנגר 8, "מרכז חיבורים"
 זכרון יעקב - המייסדים 62, "מרכז העוגן".
 חיפה - ליטאניס 4
 
כל הזכויות שמורות ליוליה זמד | דרך הטיפול
* התכנים באתר נועדו כדי לתת מידע כללי בלבד ולכן אינם מהווים תחליף לייעוץ או לפגישה עם גורם מוסמך

Tivonet