בואו להכיר את דרך הטיפול שלי
יוליה זמד, פסיכותרפיה וייעוץ MA
054-4727791 | julia.zamed@gmail.com
מכתבי המלצה

       

"... השקט הפנימי והחיצוני שלך צעק נדיבות וטוב לב... ברוב תשומת ליבך לפרטים הכי קטנים הענקת לנו אבני-דרך, ולחיינו הכנסת המון משמעות וערך..."

       

"...יוליה היקרה, אי אפשר שלא לחייך כשאומרים את שמך. כל כך הרבה חמלה, הבנה אמפטיה ואפילו לשניה במהלך המפגשים לא הרגשנו שיפוטיות.."

       

"... היום, יותר מחצי שנה לאחר סיום הטיפול, כשאני נזכרת בפגישות שלנו, אני רואה בדמיון את הפנים שלך, שומעת את הקול הבטוח והנעים וזה עוזר לי להמשיך בחיים שלי היום, חזקה ובטוחה יותר..."

       

"יוליה עזרה לי להרגיש חזקה ומסוגלת להתמודד לבד עם העבר הכואב שלי וגם עם העתיד המפחיד. הכלים שקיבלתי ממנה ממשיכים לשרת אותי גם עכשיו, כאשר עברה שנה מאז שהפסקתי טיפול..."

       

"... היום אחרי שנה אנחנו ממשיכים להיות זוג, ממשיכים לריב מדי פעם, אבל הכל הפך להיות עדין ורך. הכלים שקיבלנו עוזרים מאוד גם להבין, גם לנתח וגם להתמודד. אני חושבת שהיינו צריכים להיפגש עם יוליה כבר לפני שלוש שנים."

       

"... ממצב בו ההערכה העצמית שלי נמוכה, קיים נתק רגשי, חוסר פרופורציה הגעתי למצב בו הקול הבוגר שבי הרבה יותר חזק ותומך. יוליה האמינה בי, ולא דרך מילים, אלא דרך חוסר הוויתור, והיכולת לגרום לי להאמין ולהעריך את עצמי יותר..."

 

 ניתן לפנות אלי עם כל שאלה ואשמח לענות עליה מהר ככל שניתן

 

שם
טלפון
דוא"ל

שאלה

   צור קשר
054-4727791 | julia.zamed@gmail.com
הטיפולים מתקיימים בקליניקות:
 תל-אביב - נמל ת"א, האנגר 8, "מרכז חיבורים"
 זכרון יעקב - המייסדים 62, "מרכז העוגן".
 חיפה - ליטאניס 4
 
כל הזכויות שמורות ליוליה זמד | דרך הטיפול
* התכנים באתר נועדו כדי לתת מידע כללי בלבד ולכן אינם מהווים תחליף לייעוץ או לפגישה עם גורם מוסמך

Tivonet