בואו להכיר את דרך הטיפול שלי
יוליה זמד, פסיכותרפיה וייעוץ MA
054-4727791 | julia.zamed@gmail.com

טיפול ברשת

כבר שנים רבות האינטרנט הוא חלק מחיינו ובשנים האחרונות הולכות ומתפתחות דרכים שונות של טיפול נפשי באינטרנט. האפשרות שמדמה באופן הטוב ביותר את המפגש פנים מול פנים בקליניקה היא הטיפול ברשת באמצעות מפגשי וידאו בעזרת תוכנות כגון סקייפ 

היתרונות הגדולים של הטיפול ברשת הם זמינותו וגמישותו של הטיפול מבחינת שעות ומיקום המפגשים. הטיפול נגיש עבור אנשים שלא יכולים להגיע פיזית לקליניקה משום שהם שוהים באזורים מרוחקים או בחו"ל, אך עדיין מעונינים במטפל דובר שפת האם בעל מנטליות ישראלית. בנוסף, חלק מהבעיות מקשות מעצם טבען על האדם לצאת מהבית או לפגוש אנשים אחרים, גם אם זה למטרה טיפולית. במקרים אלו הטיפול באינטרנט הוא הדרך היחידה לקבל טיפול ולשפר את מצבו.

הטיפול יעיל במצבי חרדה שונים, כגון התקפי פאניקה, חרדה חברתית, אגורפוביה, פוביות ספציפיות, הפרעה פוסט טראומטית (PTSD, (OCD, אגרנות, הפרעות מצב רוח כגון דיכאון ועוד. כמו כן, יש מחקרים המצביעים על יעילות דומה של טיפולים אינטרנטיים בהפרעות חרדה לטיפולים בהפרעות אלו במפגשים פנים מול פנים. לצד התפתחותו של הטיפול באינטרנט, חשוב לציין את העדויות המצטברות התומכות דווקא בתרומתו הקריטית של הקשר הטיפולי ודפוס היחסים הייחודי הנרקם בין המטפל למטופל להצלחת הטיפול.

לסיכום, הטיפול או הייעוץ ברשת הוא האמצעי הנוח, היעיל ולעיתים היחיד עבור אנשים שלא מתאפשר להם מסיבות שונות להגיע למפגשים בקליניקה. 

 

 אתם מוזמנים לפנות אלי ולהתייעץ לגבי דרך הטיפול המתאימה ביותר עבורכם

 

שם
דוא''ל
טלפון

שאלה

   צור קשר
054-4727791 | julia.zamed@gmail.com
הטיפולים מתקיימים בקליניקות:
 תל-אביב - נמל ת"א, האנגר 8, "מרכז חיבורים"
 זכרון יעקב - המייסדים 62, "מרכז העוגן".
 חיפה - ליטאניס 4
 
כל הזכויות שמורות ליוליה זמד | דרך הטיפול
* התכנים באתר נועדו כדי לתת מידע כללי בלבד ולכן אינם מהווים תחליף לייעוץ או לפגישה עם גורם מוסמך

Tivonet